Služby

Naša firma Vám ponúka tie najkvalitnejšie služby v odbore výškových prác a stavebníctva. Či už sa jedná objemovo o malú, alebo veľkú rekonštrukciu.

 

THERMOSHIELD

Vykonávame aplikáciu náterov THERMOSHIELD ako do interiéru tak aj exteriéru. Jedná sa o odolný náter založený na funkcii termokeramickej membrány. Je vhodný takmer pre všetky podklady v exteriéri aj interiéri. Zo zvláštneho zloženia a jedinečných vlastností vyplýva viacero oblastí energetického využitia jak pre letnú tak i zimnú tepelnú ochranu.

 

Garantujeme Vám:

  • minimálne 30-40% úsporu financií oproti polystyrénu
  • minimálne 20-30% úsporu na vykurovaní
  • až 50-60% úsporu na klimatizácii

 

 

Zatepľovanie budov - THERMOUM

 Realizujem zatepľovanie budov tepelno izolačnými omietkami novej generácie THERMOUM.Jedná sa o moderný multifunkčný výrobok, ktorý bol vyvinutý na základe najnovších princípov v obore stavebnej tepelnej fyziky.

 

  • znižuje náklady na vytápanie
  • minimálne náklady na údržbu a opravu
  • koniec plesniam a mikroorganizmom - ekologický domov
  • vhodné na zateplenie interiéru aj exteréru

 

 

Špárovanie

Naša firma Vám ponúka na výber z troch možností vyšpárovania panelového domu.

 

 

Nátery striech

 Vykonávame nátery striech na rodinných domoch, admin. budovách, kostoloch...

 

 

Čistenie ODKVAPOV

Zabezpečujeme čistenie odkvapov, ktoré zamedzí upchávaniu odkvapových zvodov, odtokových kanálikov a odkvapových gulí, ďalej i poškodeniu strešných ríms. Frekvencia závisí na lokalite budovy, vegetácii v okolí, množstve vtáctva v danej oblasti, druhu a stave strešnej krytiny.

 

 

ODSTRAŇOVANIE SNEHU ZO STRIECH

Odstaňovanie snehu v zimnom období zo striech budov - plochých, šikmých - podľa požiadaviek klienta.
 

 

INŠTALÁCIE ZÁBRAN PROTI VTÁCTVU

Inštalácia rôznych typov zábran (ihličky, siete) proti holubom a ďalśiemu vtáctvu. Odporúčame hlavne pre budovy v historických centrách.

 

 

Vysokotlakové čistenie fasád

 Čistenie fasád je efektívna investícia pre oživenie fasády zašlého domu. Najmä v centrách veľkých a rušných miest, sa na fasáde usadzuje prach, ktorý znečisťuje Váš dom. Umytím tlakovou vodou zmeníte Vašu fasádu na nepoznanie. Využite našu službu čistenia fasád.

 

 

Rekonštrukcie

Ponúkame Vám zhotovenie stavebnej projektovej dokumentácie, zaistenie všetkých administratívnych úkonov a hlavne samotnú bezproblémovú realizáciu stavby. Všetky tieto stavebné práce sú vykonávané kvalifikovanými pracovníkmi a remeselníkmi.

Používame najmodernejšie postupy a materiály s najvyššou kvalitou. Pokiaľ potrebujete rekonštruovať, opravovať alebo poradiť v oblasti stavebníctva, neváhajte nás kontaktovať.

 

Kontakt

VK TEAM s.r.o. - výškové práce

vkteam@centrum.sk

Štúrova 37
Lipany
08271

0918303174

Vyhľadávanie

© 2012 Všetky práva vyhradené

Vytvorte si web zdarma!Webnode